DOLAR 32,5427 0.25%
EURO 34,8111 0.16%
ALTIN 2.493,941,30
BITCOIN 20643545,57%
İstanbul
15°

PARÇALI AZ BULUTLU

02:00

YATSI'YA KALAN SÜRE

Kırıkkale’nin Çelik Sektöründeki Parlayan Yıldızı: Huzur Çelik’in Hikayesi

Kırıkkale’nin Çelik Sektöründeki Parlayan Yıldızı: Huzur Çelik’in Hikayesi

Sektör Peşinde adlı YouTube programı, Kırıkkale bölgesindeki çelik sektörünün önde gelen isimlerinden Hakan Bey'i konuk aldı. Hakan Bey, çelik sektöründeki deneyimlerini ve başarı hikayesini paylaştı.

ABONE OL
Eylül 7, 2023 09:21
Kırıkkale’nin Çelik Sektöründeki Parlayan Yıldızı: Huzur Çelik’in Hikayesi
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Sektör Peşinde programı, bu sefer Kırıkkale‘nin çelik sektöründe öne çıkan isimlerinden Hakan Bey‘i konuk aldı. Hakan Bey, çelik sektöründeki deneyimlerini, firmasını ve Kırıkkale’deki çelik sektörünün önemini program sunucusuna aktardı. İşte programdan alınan bilgiler:

Muhabir: Ekranları karşısında bizleri izleyen değerli seyircilerimiz, bugün Kırıkkale bölgesindeyiz. Yanımıza değerli firma sahibimiz Hakan Bey’i var. Öncelikle Hakan Bey, programımıza hoş geldiniz. Nasılsınız?

Hakan Bey: Teşekkür ederim, sağ olun. Siz de hoş geldiniz. Kırıkkale’mize iyiyim, siz nasılsınız?

Muhabir: Çok teşekkürler. Bizler de iyiyiz. Değerli izleyicilerimiz, bugünkü röportajımızda Kırıkkale’deki çelik sektöründe neler yapıldığını ve Hakan Bey’in işletmesini öğrenmeden önce kendisine biraz daha yakından bakalım. Hakan Bey, kimdir? Kaç yıldır bu sektörde bu serüven nasıl başladı?

Hakan Bey: Ben öncelikle 3 sene önce bu işe girdim. Haki Gümüş ile beraber çalışmaya başladım ve hala onunla beraber çalışıyorum. Kendisi çelik sektöründe önde gelen bir isim diyebiliriz. Onun öğrettiklerini yola devam etmeye çalışıyoruz. Çelik sektöründe inşaat çeliği veya yapı çeliği değil, sanayicilerin kullandığı çeliklerden satmaya çalışıyoruz.

Muhabir: Yani çelik sektöründe oldukça özgün bir iş yapmaya çalışıyorsunuz. Sanayicilere hizmet veriyorsunuz. Peki, bu sektördeki çalışmalarınız ne kadar süredir devam ediyor?

Hakan Bey: Aslında firmamız yaklaşık 3 yıldır aktif olarak bu işi yapmaktadır. Ancak bu süreçte sürekli yeni müşteriler ekleyerek ve ürün yelpazemizi genişleterek ilerlemeye çalışıyoruz. Hem Kırıkkale’de hem de yurt içinde ve yurt dışında müşterilerimize hizmet veriyoruz.

Muhabir: Yurt dışında da satışlarınız var mı?

Hakan Bey: Evet, yurt dışına da satışlarımız oluyor. Özellikle Çin ve Avrupa gibi ülkelerde bu işte uzmanlaşmış ülkeler olsa da, fiyat ve kalite açısından rekabet edebiliyoruz. Bu nedenle yurt dışına da malzeme gönderiyoruz.

Muhabir: Peki, hangi ürün gruplarına ağırlık veriyorsunuz? Müşterilerinizin talepleri hangi ürünleri kapsıyor?

Hakan Bey: Biz ağırlıklı olarak büyük çapta malzemeleri satıyoruz, genellikle 1.000 milimetre çapındaki malzemeleri teslim edebiliyoruz. Bunun yanı sıra talaşlı imalat ve dişli yapımında kullanılan malzemeleri satıyoruz. Müşterilerimiz genellikle sanayicilerdir ve bu malzemeleri ürünlerine dönüştürerek pazarlamaya çalışırlar.

Muhabir: Son olarak, sosyal medya hesaplarınızı paylaşabilir misiniz? İzleyicileriniz sizlere nasıl ulaşabilir?

Hakan Bey: Elbette, bizlere www.huzurcelik.com adresinden ulaşabilirler. Oradan e-posta ile teklif isteyebilirler ve biz de yardımcı olmaya çalışırız.

Muhabir: Çok teşekkürler, Hakan Bey. Son olarak söylemek istediğiniz bir şey var mı?

Hakan Bey: Kırıkkale’de çelik konusunda büyük potansiyel var. Savunma sanayi burada gelişiyor ve bu alandaki malzemeleri temin etmek oldukça zor. Biz bu açığı kapatmaya çalışıyoruz. Kırıkkale’nin ileride çelik konusunda daha da büyüyeceğine inanıyorum.

Programımıza konuk olan Hakan Bey, Kırıkkale‘de çelik sektörünün geleceği hakkında umutlu ve kendilerine teşekkür ediyoruz. Bir sonraki durağımızda görüşmek üzere, izleyicilerimize hoşça kalın diyoruz.

Huzur çelik İletişim Bilgileri :

HUZUR ÇELİK (Hakan Gürbüz)
Adres : Yeni Doğan Mahallesi Zafer Caddesi Baştaşlar İş Hanı No:40 KAT:1
İletişim Numarası : 0537 348 85 27
E-posta Adresi : huzur@huzurcelik.com

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r